ZÁBAVNÉ ANIMAČNÍ POŘADY

ZÁBAVNÉ ANIMAČNÍ POŘADY PRO DĚTI

Animační programy jsou především určeny pro děti předškolního a mladšího školního věku, jejich rodiče a prarodiče, mohou se odehrávat ve vnitřních i venkovních prostorách. 

Nabídka dětských pořadů je vhodná pro různé příležitosti a kulturní akce, je připravena nejen pro sezonní období dětských karnevalů (leden – březen), ale další animační pořady, kouzelnická vystoupení či minispeciál animačního pořadu MAXPARÁDA můžete využít během celého kalendářního roku. Pořady jsou vhodné pro různé dětské kulturní akce, firemní eventy, dny otevřených dveří, zahájení školního roku, zahradní slavnosti, pasování předškoláků na školáky, nejrůznější oslavy jako např. Den dětí, Mikuláš, Halloween, karneval, výročí školky či školy atd..

Vystoupení je možné doplnit o velmi oblíbené kouzlení s tvarovacími balónky BALLOON SHOW.

 

MAXPARÁDA

Zábavný animační pořad pro děti, je vhodný nejen pro období karnevalů, ale díky své kouzelné a hravé koncepci a originálním univerzálním kulisám, je také ideální pro nejrůznější dětské akce po celý rok.

Kouzelník MAX a jeho kamarádka Jája si ve svém pořadu MAXPARÁDA společně s malými kamarády užijí mnoho legrace. Ve 120 minutové show se naučí čarovat, zasoutěží si v různých zábavných hrách a samozřejmě nechybí dětská diskotéka s originálními tanečky.

 

MAXPARÁDA - mini show

Speciální zvýhodněnou nabídku pro mateřské školy MAX MAGIC – minishow. Jedná se o balíček kouzelnického vystoupení ve spojení s animační minidisco show. Délka pořadu je 65 minut.

 

MAXOVY ČERTOVINY

Dvouhodinový zábavný animační pořad MAXOVY ČERTOVINY je ideální tip pro vaši předvánoční akci.

Čertík Max si v předvánočním období s dětmi užije opravdové Čertoviny. Pro malé kamarády je připraveno mnoho legrace, naučí se čarovat, zasoutěží si např. v pohádkovém kvízu, prolezou pekelným tunelem nebo budou dovádět jako správní čertíci při pekelné diskotéce. Během programu společně s kouzelníkem Maxem vystupuje hodný andělíček. 

 

MAXŮV KOUZELNÝ HALLOWEEN

Pokud máte rádi kostýmy různých příšer, strašidel a všelijaké havěti, je ten správný čas, abyste si to společně s námi užili! A nemusíte se vůbec bát, že se budete bát!!!

Kouzelník Max a jeho kamarádka malá čarodějnice Magie si ve svém "strašidelném" speciálu užijí opět spousty legrace. Ve 120 minutovém bláznivém představení na kluky a holky čeká kouzelnická show, ve které se naučí např. přečarovat v kostlivce nebo si vyčarují odporné pavouky, naučí se létat na koštěti a nebo si společně prolezou strašidelným tunelem. Nebudou chybět tematické soutěže, kulisy a samozřejmě čarodějnická mini diskotéka plná originálních tanečků.

 

 

... Zábavná show pro kluky a holky ze školy i školky!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím