O mně

Jakub Koutský - MAX MAGIC

Jakub Koutský Jakub Koutský je český profesionální kouzelník a iluzionista, který vystupuje pod uměleckým jménem Max Magic. Jeho kouzelnická   show je sestavena za jediným účelem, a to pobavit diváky! 

 Magie je jeho velkou zálibou. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. Kouzlením se zabývá už od dětství na   základní škole.

 Ve svých začátcích prošel několika českými kouzelnickými soutěžemi, odkud si odnesl různá ocenění. Tvrdě si šel za svým snem stát se   profesionálním kouzelníkem. Byla to cesta nelehká a dlouhá. V začátcích kariéry si prošel mnoha nezdary, nakonec však přišly první   úspěchy. Jakubovi se tak splnil jeho sen a stal se profesionálním kouzelníkem. V současné době působí na kouzelnické scéně již 15 let.

 S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku. Rád svým   vystoupením baví děti i dospělé publikum. V současné době si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky.                 Každoročně  připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty. V roce 2015 se stal součástí   týmu KOUZELNÉHO KARNEVALU a vyjíždí se svým novým pořadem pro dětské publikum MAXPARÁDA.

Kouzelník Jakub Koutský je díky svému příjemnému projevu a všestrannému repertoáru častým hostem prestižních akcí, galavečerů či plesů. Kouzelnické vystoupení je vhodné pro firemní eventy, kulturní akce, maturitní a společenské plesy, sportovní akce, mikulášské a silvestrovské oslavy, dětské dny, městské slavnosti, poutě, školní představení či mateřské školy a také pro rodinné oslavy.

Speciální požadavky a magická přání klientů jsou pro nás výzvou a kouzelně nás baví!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím